opc_loader

Lot Nederlandse strijdkrachten (6 boeken)

Artikelnr: 8049

De Nederlandse militaire inzet in Afghanistan ( + DVD)

50,00
Verzendmethode
DPD:
0,00
Levertijd:
1 - 2 dagen

Afscheid van het Zesde (6° Regiment Infanterie)

50 jaar Cavalerie Musuem (1959-2009)

48 uur meetrainen met de krijgsmacht

Vrede en wederopbouw, 17 (NL) Mechbat Garderegiment Fuseliers Prinses Irene

Vier eeuwen Nederlandse Cavalerie, deel 2

Aanbevolen artikelen:

25,00
Institut Cartographique Militaire, 12-4-1933, 1/100.000, 85 x 67 cm Vouwkaart, gekleurde litho, bovenaan ingescheurd
Schick, IT
23,00
Hogg, Ian
9,00
Phoebus, History of the world wars special, 1978, 1° ed, 65p, illustrated, paperback, lichte slijtage aan hoeken, kreuk rechtsboven

22,00
Uitgeverij A. Grisard, 1982, 1° druk, 320p, geïllustreerd, paperback, slijtage aan de hoeken, leesvouw in rug
Hogg, Ian
9,00
Phoebus, History of the world wars special, 1978, 1° ed, 65p, illustrated, paperback, slijtagesporen aan kaft

5,00

Alternatieve artikelen:

5,00
Lyon, Hugh
15,00
Livesey, Jack
13,00

5,00

50,00
Schick, IT
23,00
Laatst bekeken items