opc_loader

Lot Nederlandse strijdkrachten (6 boeken)

Artikelnr: 8049

De Nederlandse militaire inzet in Afghanistan ( + DVD)

50,00
Verzendmethode
Bpost:
0,00
Levertijd:
1 - 2 dagen

Afscheid van het Zesde (6° Regiment Infanterie)

50 jaar Cavalerie Musuem (1959-2009)

48 uur meetrainen met de krijgsmacht

Vrede en wederopbouw, 17 (NL) Mechbat Garderegiment Fuseliers Prinses Irene

Vier eeuwen Nederlandse Cavalerie, deel 2

Aanbevolen artikelen:

Hogg, Ian
9,00
Phoebus, History of the world wars special, 1978, 1° ed, 65p, illustrated, paperback, slijtagesporen aan kaft
Lyon, Hugh
15,00
Schick, IT
23,00

5,00

5,00
Lyndhurst, Joe
21,50

Alternatieve artikelen:

Hogg, Ian
9,00
Phoebus, History of the world wars special, 1978, 1° ed, 65p, illustrated, paperback, lichte slijtage aan hoeken, kreuk rechtsboven

25,00
Institut Cartographique Militaire, 12-4-1933, 1/100.000, 85 x 67 cm Vouwkaart, gekleurde litho, bovenaan ingescheurd

50,00

5,00
Hogg, Ian
9,00
Lyndhurst, Joe
21,50
Laatst bekeken items