🔥Het kind in de fotografie - Historische kinderfotografie van Nadar tot Cartier-Bresson

Artikelnr: 7868

Deze rijk geïllustreerde tentoonstellingscatalogus verscheen naar aanleiding van de tentoonstelling Het kind in de fotografie, georganiseerd door het Stedelijk Onderwijs Gent in het Museum A. Vander Haeghen in 1981. De publicatie brengt een bijzondere selectie samen van historische foto's waarin het kind centraal staat en toont hoe fotografen vanaf de pionierstijd van de fotografie tot de twintigste eeuw het kind hebben geportretteerd en verbeeld.

22,50

Levigon: unieke en zeldzame boeken, met zorg geselecteerd voor verzamelaars, kunst- en geschiedenisliefhebbers.

De catalogus bevat werk van enkele van de belangrijkste fotografen uit de geschiedenis van het medium, waaronder Perraud, Lewis Carroll, Guglielmo Marconi, Nadar, Merkelbach, Ed van der Elsken Andriesse, Henri Cartier-Bresson en Robert Capa. Samen geven deze beelden een fascinerend overzicht van de evolutie van de portret-, documentaire- en artistieke fotografie.

Een bijzonder extraatje is dat dit exemplaar vier originele foto's bevat die afkomstig zijn van de tentoonstelling, waaronder een foto van Willem Witsen, twee foto's uit de reeks De kinderen van deze wereld en een foto van Nadar. Deze documenten vormen een interessante aanvulling op de catalogus en versterken de band met de oorspronkelijke tentoonstelling.

Tentoonstelling ingericht door het Stedelijk Onderwijs Gent in het Museum A. Vander Haeghen, 1981, linnen hardcover met stofomslag, rijk geïllustreerd, zeer goede staat.

🔥Het kind in de fotografie - Historische kinderfotografie van Nadar tot Cartier-Bresson heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
🔥Het kind in de fotografie - Historische kinderfotografie van Nadar tot Cartier-Bresson

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor 🔥Het kind in de fotografie - Historische kinderfotografie van Nadar tot Cartier-Bresson