🔥Charel De Schipper - België 1940-1945 Oorlog en bezetting

Réf. article: 8169

België 1940-1945: Oorlog en bezetting van Charel De Schipper biedt een toegankelijk overzicht van de Duitse bezetting van België tijdens de Tweede Wereldoorlog, met bijzondere aandacht voor de manier waarop de gewone bevolking deze periode heeft beleefd.

15,00

Levigon : des livres uniques et rares, soigneusement sélectionnés pour les collectionneurs, les amateurs d'art et d'histoire.

Het boek onderzoekt het dagelijkse leven onder bezetting: voedseltekorten, rantsoenering, angst voor razzia’s, collaboratie en verzet, maar ook de pogingen van mensen om hun normale leven zo goed mogelijk voort te zetten in uitzonderlijke omstandigheden. Door deze focus op het perspectief van de gewone burger ontstaat een menselijk en herkenbaar beeld van de oorlogsjaren.

De auteur brengt historische context samen met sociale realiteit, waardoor het werk zowel informatief als toegankelijk is voor een breed publiek.

Jacques Grancher, 1998. Eerste druk. 160 p. Geïllustreerd. Paperback. Zeer goede staat.

🔥Charel De Schipper - België 1940-1945 Oorlog en bezetting n'a encore aucun commentaire. Partagez votre expérience en cliquant sur Noter.
🔥Charel De Schipper - België 1940-1945 Oorlog en bezetting

Meest recente reviews

Articles alternatifs pour 🔥Charel De Schipper - België 1940-1945 Oorlog en bezetting