💎 Geschiedenis van volk en land van Beveren (4 delen) gesigneerd

Réf. article: 9502

Uitgebreide en rijk gedocumenteerde lokale geschiedkundige reeks gewijd aan de ontwikkeling van Beveren en haar bewoners.

79,00

Levigon : des livres uniques et rares, soigneusement sélectionnés pour les collectionneurs, les amateurs d'art et d'histoire.

Deze vierdelige set, uitgegeven in opdracht van het gemeentebestuur van Beveren in de jaren 80, biedt een diepgaande studie van het sociale, economische en culturele leven in de regio doorheen de eeuwen. Het 5de deel ontbreekt. Dit verscheen pas in 1999 en behandelde de veenontginning in Beveren.

1. Dirk Verelst - Politieke en institutionele geschiedenis (gesigneerd met opdracht), 1984, 1° druk, 470p

2. Frieda Meire - Sociaal-economische geschiedenis van de 19° eeuw, 1985, 1° druk, 319p

3. Jef Smessaert - Bevolkingsevolutie en bevolkingsstructuren, 1986, 1° druk, 540p

4. Daniël Debaecke / Marc Goovaerts / Frieda Meire - Beveren in de 19° eeuw: onderwijs, religie, politieke geschiedenis, 1988, 1° druk, 503p

De delen zijn uitgevoerd in linnen hardcover met stofomslag en rijkelijk geïllustreerd met foto’s, kaarten en documentair beeldmateriaal. De reeks combineert wetenschappelijke degelijkheid met toegankelijke geschiedschrijving en vormt een belangrijk referentiewerk voor de lokale geschiedenis van het Waasland.

 

💎 Geschiedenis van volk en land van Beveren (4 delen) gesigneerd n'a encore aucun commentaire. Partagez votre expérience en cliquant sur Noter.
💎 Geschiedenis van volk en land van Beveren (4 delen) gesigneerd

Meest recente reviews

Articles alternatifs pour 💎 Geschiedenis van volk en land van Beveren (4 delen) gesigneerd