💎 Swartenbroekx Zilveren wijwatervaten 19e-20e eeuw

Artikelnr: 8731

Met Zilveren wijwatervaten. 19e-20e eeuw publiceerde Adrien Swartenbroekx in 2000 een uitvoerige en rijk geïllustreerde studie over religieus zilverwerk en devotionele kunst in België en daarbuiten.

42,50

Levigon: unieke en zeldzame boeken, met zorg geselecteerd voor verzamelaars, kunst- en geschiedenisliefhebbers.

Het boek behandelt de evolutie van zilveren wijwatervaten uit de negentiende en twintigste eeuw en besteedt aandacht aan stijlen, iconografie, zilvermerken en regionale tradities.

Bijzondere aandacht gaat uit naar de identificatie van zilvermerken en ateliers, waardoor het boek ook relevant is voor antiquairs, verzamelaars en onderzoekers van edelsmeedkunst.

  • Titel: Zilveren wijwatervaten 19e-20e eeuw

  • Auteur: Adrien Swartenbroekx

  • Uitgeverij: Eigen beheer

  • Taal: Nederlands

  • Bindwijze: Linnen hardcover met stofomslag, geschreven tekst op schutsblad, voor de rest in nieuwstaat

  • Aantal pagina’s: 299

  • Jaar: 2000, eerste druk

  • Extra: Beperkte oplage van 750 exemplaren

💎 Swartenbroekx Zilveren wijwatervaten 19e-20e eeuw heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
💎 Swartenbroekx Zilveren wijwatervaten 19e-20e eeuw

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor 💎 Swartenbroekx Zilveren wijwatervaten 19e-20e eeuw