Moens Albert Servaes de kruisweg van 1919

Artikelnr: 9656

In de veertien staties van de kruisweg wordt de lijdensgeschiedenis van Christus getoond in al zijn rauwheid en onmenselijkheid.

9,90

Levigon: unieke en zeldzame boeken, met zorg geselecteerd voor verzamelaars, kunst- en geschiedenisliefhebbers.

Colibrant-Uitgaven, Cahiers van Deurle I, 1969, 1° druk, gelimiteerde oplage: 500 exemplaren, ingenaaid, kaft onfris, boek zelf is in goede staat

Deze kruisweg wordt gezien als een hoogtepunt in het werk van Servaes.  In de veertien staties van de kruisweg wordt de lijdensgeschiedenis van Christus getoond in al zijn rauwheid en onmenselijkheid. De donkere houtskooltekeningen en de dikke lijnen waarmee de menselijke figuren zijn uitgebeeld, laten het lijden van Jezus zien, zonder opsmuk en in al zijn gebrokenheid.  Servaes werd daarbij geïnspireerd door de vreselijke gebeurtenissen uit de Eerste Wereldoorlog die hij van nabij heeft meegemaakt.

Moens Albert Servaes de kruisweg van 1919 heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Moens Albert Servaes de kruisweg van 1919

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor Moens Albert Servaes de kruisweg van 1919